دسته‌ها
باربری غرب تهران

باربری بلوار فردوس

اتوبار و باربری بلوار فردوس یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری تهران سرویس می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران و توسط باربری ارائه می دهد ، اگر ساکن غرب تهران هستید تیم باربری در محدوده بلوار فردوس آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.

باربری بلوار فردوس

مهمترین و اولین اولویت در باربری رساندن بار به مقصد بدون هیچ اسیب دیدگی است که برای این کار باید امر بسته بندی را جدی بگیریم کارکنان در اتوبار و باربری بلوار فردوس این کار را به درستی انجام می دهند و همیشه قبل از اینکه اقدام به بارگیری لوازم کنند کاملا کالا را چک می کنند تا بهترین بسته بندی را داشته باشند در باربری و اتوبار بلوار فردوس با به کارگیری از کارکنان ماهر و زبده در امر باربری بهترین و با کیفیت ترین بسته بندی را برای شما انجام می دهند پس با خیالی اسوده حمل و اثاث کشی خود را به اتوبار و باربری بلوار فردوس بسپارید.

دسته‌ها
باربری غرب تهران

باربری شهر زیبا

اتوبار و باربری شهر زیبا یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری تهران سرویس می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران و توسط این باربری ارائه می دهد ، اگر ساکن منطقه شهر زیبا هستید تیم باربری در محدوده شهر زیبا آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.

باربری شهر زیبا

از اهداف مهم اتوبار و باربری شهر زیبا جلب رضایت هموطنان می باشد به همین خاطر با استخدام کارکنان زبده و ماهر در عرصه باربری همه اسباب و اثاثیه شما را اعم از بزرگ و کوچک با بهترین کیفیت و دقت جمع اوری و بسته بندی می کند و همه تلاش خود را می کند تا هیچ اسیبی به وسایل و اثاث شما وارد نشود.پیشنهاد ما به شما انتخاب اتوبار و باربری شهر زیبا است و این اطمینان را به شما می دهیم که از انتخابتان پشیمان نخواهید شد.

دسته‌ها
باربری غرب تهران

باربری جنت آباد

اتوبار و باربری جنت آباد یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری تهران سرویس می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران و توسط باربری تهران سرویس ارائه می دهد ، اگر ساکن غرب تهران هستید تیم باربری در محدوده جنت آباد آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.

اتوبار و باربری جنت آبادیکی از بهترین گزینه ها برای حمل اثاثیه منزل شما می باشد،احتمالا با باربری های زیادی اسباب کشی کرده باشید و با کارکنان و یا اتوبار دچار مشکل و بگو مگو شده باشید و جنگ اعصاب را برای شما به وجود اورده باشند که اتوبار و باربری جنت آباد این تضمین را به شما می دهد که کارکنانی که در باربری مشغول به کار هستند همه آنها افرادی خوش اخلاق و دارای مهارت کافی در زمینه اسباب کشی می باشند و همه وسایل شما را از خرد و سنگین به نحو احسن و سالم برای شما جابه جا می کنند.

باربری جنت آباد

اتوبار و باربری جنت اباد برای اطمینان هر چه بیشتر و اعتماد شما عزیزان همه وسایل هارا اعم از بزرگ و کوچک توسط یک شرکت بیمه ای معتبر بیمه می کند تا در صورت هر گونه خسارت شرکت بیمه خود را موظف بداند جبران خسارت کند و به مشتریان عزیز هیچ گونه ضرری وارد نشود پس با خیال راحت حمل وسایل و اثاثیه خود را به اتوبار و باربری جنت اباد بسپارید مطمینا پشیمان نخواهید شد از انتخابتان.

اگر وقت لازم برای بسته بندی وسایل خود ندارید و یا می خواهید که وسایل و لوازمتان به صورت حرفه ای با دقت بالا بسته بندی شود می توانید این کار را به اتوبار و باربری جنت اباد بسپارید زیرا این اتوبار با استفاده از کارکنان ماهر و دوره دیده ای که دارد همه وسایلتان را با استفاده از مواد بسته بندی از جمله:کارتون و سلفون و نایلون های حباب دار ساک های مخصوص پتو وبالش و چسپ و طناب و… به صورت کاملا حرفه ای و محکم بسته بندی می کنند .این اتوبار لوازم منزلتان را در کمال صحت و سلامت به هر نقطه از ایران که بخواهید حمل می کنند.

دسته‌ها
باربری غرب تهران

باربری پونک

اتوبار پونک از مناطق تحت پوشش باربری تهران سرویس می باشد که خدمات خود را در استان تهران و توسط اتوبار تهران سرویس ارائه می دهد ، اگه در مناطق غرب تهران ساکن هستید شرکت اتوبار تهران سرویس در محدوده پونک آماده است ارزانترین خدمات باربری را به شما عزیزان ارائه کند.

باربری پونک جهت ارائه خدمات حمل ونقل و باربری در محدوده پونک آماده ارائه خدمات متنوع به شما مشتریان عزیزی که می خواهید کار جابه جایی و حمل ونقل را در کمترین زمان و منصفانه انجام دهد ولی تجربه و آشنایی کافی در زمینه جابه جایی حمل وسایل ندارید،باربری پونک می تواند این کار را با بهترین کیفیت ممکن برای شما انجام دهد.در این باربری برای حمل ونقل و جابه جایی وسایل از مجهزترین و به روزترین ماشین ها از جمله:کامیون،کامیونت،وانت بار،نیسان و خودروهای مسقف برای حمل اثاثیه شما هموطنان عزیز استفاده می گردد.

باربری پونک

باربری پونک باتجربه ترین و باسابقه ترین باربری در غرب تهران است که به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد.باربری پونک با استفاده از با کیفیت ترین وسایل بسته بندی ازجمله:نایلکس های حبابی و چسپ ها و استرج ها و ساک های مخصوص لباس و رخت و خواب و کارتون  و…بهترین بسته بندی را برای شما عزیزان انجام می دهند تا اثاث و وسایل شما در حین جابه جایی هیچ گونه اسیب و نقصی وارد نشود و در کمال صحت و سلامت به مقصد مورد نظرتان برسد.

دسته‌ها
باربری غرب تهران

باربری غرب تهران

باربری غرب تهران و اتوبار غرب تهران را به متخصص بسپارید

باربری غرب تهران و اتوبار غرب تهران از مجموعه شعب پردرخواست این روزها در باربری تهران سرویس است. اگر به بسته بندی منزل ، اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل غرب تهران و یا حمل بار نیاز دارید، می توانید به راحتی و کاملا از باربری های تهران سرویس قیمت بگیرید. با توجه به نیاز های بازار و هم چنین ضعف های موجود در زمینه باربری و اتوبار می توانید نظرات مشتریان قبلی را بخوانید و بهترین اتوبار غرب تهران را انتخاب کنید.

باربری سعادت آباد ، باربری پونک ، باربری جردن ، باربری جنت اباد ، باربری تهرانسر ، باربری شهرک غرب بخشی از زیرمجموعه های باربری غرب تهران هستند که روزانه درخواست های زیادی در غرب تهران ایجاده کرده اند.

از برترین متخصصین شهرتان رایگان قیمت بگیرید، با آن ها چت کنید و بهترین را انتخاب کنید.

این روزها خدمات باربری غرب تهران و اتوبار غرب تهران به صورت زیر جستجو می شود:

باربری غرب تهران پونک

باربری غرب تهران به شهرستان

باربری غرب تهران بلوار فردوس

باربری غرب تهران کاشانی

باربری شهرک غرب تهران

باربری شرق تهران

بهترین باربری اثاثیه منزل غرب تهران

باربری جنوب غرب تهران

کارگر حمل بار غرب تهران

باربری مرزداران

قیمت باربری غرب تهران چگونه محاسبه می شود؟

قیمت باربری غرب تهران هم بر اساس معیارهای مختلفی تعیین می شود. تعرفه اتوبار بر اساس میزان ساعات انجام کار، تعداد نیروها و کارگرهای مورد نیاز، فاصله مبدأ و مقصد مشخص می شود. در “خدمات از ما” می توانید به صورت کاملا رایگان سفارش خود را ثبت کنید. پس از تکمیل مراحل ثبت سفارش برای اتوبار غرب تهران ، توسط چند شرکت باربری در غرب تهران قیمت دریافت می کنید.

22181434

44325739

09191585418

09334308843

دسته‌ها
باربری غرب تهران

باربری صادقیه

باربری صادقیه یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری تهران سرویس می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران و توسط باربری برتر تهران ارائه می دهد ، خاور بزرگ و موکت کاری شده مخصوص اسباب کشی شهری وشهرستان با بیمه و بار نامه دولتی نیرو کاری جوان و با تجربه در ضمینه بسته بندی و حمل نقل به صورت شبانه روزی اماده خدمات رسانی به تمام  همسایگان ساکن در صاقیه می باشد.باربری صادقیه دارای نیروی کاری مجرب و آموزش دیده در  ضمینه بسته بندی و حمل اثاثیه بهترین خدمات و امکانات را در اختیار شما قرار می دهد.

هدف باربری صادقیه جلب رضایت هموطنان عزیزمی باشد به همین صورت همه تلاش خود را جهت راضی نگه داشتن شما انجام می دهد در همین جهت با استفاده از ماشین های مخصوص اسباب کشی و بابری ک یکی از عوامل مهم در اسباب کشی آسان است باعث می شود که دردسرهای اسباب کشی کمتر شود و دفعات رفت و امد را کمتر کرده و همچنین هزینه اسباب کشی نیز کاهش میابد پس باربری صادقیه یکی از بهترین گزینه ها برای حمل وسایل و اساب کشی می باشد.

اتوبار باربری تهران سرویس

باربری صادقیه با داشتن کارکنان وظیفه شناس سعی در ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان عزیز را دارد و همچنین برای حفاظت از سلامت شما مشتریان با رعایت بهداشت استفاده از ماسک و دستکش و الکل را فراموش نمی کنند .شما می توانید با خیالی اسوده حمل وسایلتان را به این باربری بسپارید.

نکات مهمی هستن که در طی بسته بندی و چیدمان وسایل باید رعایت شود که باربری صادقیه این نکات را به صورت دقیق رعایت می کند:

1-اعضای باربری بسته ها را به صورت تفکیک شده از هم مشخص می کنند

2-همه وسایل را با استفاده از مواد بسته بندی درجه یک از جمله،نایلون های حباب دار وساده و بدون نایلون،ضربه گیرهای فومی ،جعبه های رگال دار و چسپ و… بسته بندی می کنند .

3-لوازم سنگین مانند گاز و کمد و مبلمان و غیره در ابتدا مرتب چیده می شوند و بعد لوازم سبک تر . ودر اخر لوازم شکستنی و حساس بار زده می شوند.باربری صادقیه تنها هدفش رضایت خاطر شما عزیزان است پس حمل وسایلتان را به اتوبار صادقیه بسپارید

22181434

44325739

09191585418

09334308843

دسته‌ها
باربری شمال تهران

باربری شریعتی

باربری شریعتی ؛ خدمات اتوبار و باربری تهران در محدوده شریعتی

باربری شریعتی یک اسباب کشی آسان برای تمام همشهریان در تهران می باشد. اتوبار شریعتی با سالها تجربه در زمینه اسباب کشی، باربری و حمل بار و اثاثیه در تهران و سایر شهرستان ها  بهترین مشاور در زمینه اثاث کشی و حمل بار شما می باشد. تجربه یک اسباب کشی سخت را با انتخاب باربری شریعتی تهران به خاطره ای خوش تبدیل کنید. رضایت مشتریان الویت ماست.

باربری شریعتی یکی از قدیمی ترین شرکتهای حمل و نقل و اثاث کشی در شهر تهران است که کلیه خدمات صفر تا صدی اسباب کشی را به صورت یکجا و جداگانه انجام میدهد.

کارگران ماهر و مجرب ما در اتوبار و باربری شریعتی در کوتاهترین زمان بسته بندی می کنند.پس از بسته بندی اثاثیه نوبت به قرار دادن آن ها در ماشین مخصوص حمل بار می باشد. بهترین ماشین های حمل بار را نیز در اتوبار و باربری شریعتی خواهید یافت.

خدمات بی نظیر اتوبار و باربری شریعتی با قیمت مناسب و کیفیت غیرقابل رقابت و همچنین تخصص و تجربه دو دهه و کادر باربری متخصص مناسبترین باربری و اتوبار جهت انتخاب شماست. ما معتقدیم که بهترین روش تبلیغات ارائه خدمات با کیفیت و نیروی متخصص سطح روابط عمومی بالا و تعهد در ارایه خدمات است و برای رسیدن به این منظور سطح دانش و مهارت خود را هر روز ارتقاء داده ایم و مفتخر هستیم که جزو برترین ها هستیم.

هر شرکت اتوبار حرفه ای باید این قابلیت را داشته باشد تا سطح وسیعی از خدمات باربری را مناطق مختلف تهران ارائه دهد. علاوه بر نوع خدمات، کیفیت خدماتی که ارائه می شود نیز بسیار حائز اهمیت است.همچنین بسیار مهم است که شرکت اتوبار و باربری مورد اطمینان باشد تا بتوان با خیالی آسوده امور باربری را به آن سپرد. شرکت اتوبار باربری شریعتی با سالها سابقه درخشان در امر باربری این افتخار را دارد که مورد اعتماد بسیاری از سازمان ها و ادارات خصوصی و دولتی و همچنین اشخاص حقیقی بوده است.

استرس های  اسباب کشی در شهر تهران بسیار زیاد است و از این رو به شما پیشنهاد می کنیم که برای کاهش و یا رهایی از این استرس، اثاث کشی در تهران را با اتوبار و باربری شریعتی تجربه کنید.

یکی از خدمات مهم دیگری که باربری شریعتی به مشتریان خود ارائه می دهد حمل اثاثیه و لوازم و وسایل منازل و شرکت های تهران به هر نقطه از ایران است. مشاوران باربری به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند. ما مفتخریم که بهترین خدمات اسباب کشی و باربری را به مشتریان خود ارائه می دهیم.

ممکن است قصد جابجایی از یک طبقه به طبقه دیگر را داشته باشید و یا فاصله نقل مکان آنقدر زیاد نباشد که به ماشین باربری نیاز داشته باید و تنها به کارگرانی جهت جابجایی وسایل نیاز داشته باشید. کافیست با شماره های ما در اتوبار و باربری شریعتی تماس بگیرید.

دسته‌ها
باربری شمال تهران

باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه بهترین باربری شمال تهران است که یک باربری خوب در منطقه زعفرانیه تهران محسوب می شود. اگر می خواهید بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل را برای اسباب کشی منزل در زعفرانیه به شما معرفی کنیم شرکت باربری تهران سرویس است که دارارای سالها سابقه فعالیت در زمینه حمل بار و اثاث کشی در باربری زعفرانیه در شمال تهران است و همواره یکی از بهترین شرکت های حمل بار و حمل و نقل در منطقه زعفرانیه تهران بوده می باشد.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه از حدود ۲ دهه قبل تا کنون نسبت به ارائه خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل در شمال تهران دارای سابقه درخشانی است. تهران سرویس در شمال تهران منطقه زعفرانیه واقع شده است کلیه هزینه های حمل و نقل و جابجایی وسایل منزل را طبق تعرفه و نرخنامه اتحادیه حمل بار شمال تهران محاسبه و از مشتری گرامی دریافت می شود.

هزینه بسته بندی لوازم منزل بخاطر اینکه باید از کارتن مخصوص اسباب کشی استفاده شود بصورت مجزا محاسبه می شود. پرسنل اتوبار تهران سرویس چسب مخصوص کارتن های چندلایه که برای اثاث کشی مناسب هستند استفاده می نمایند و این کار توسط کارگر باربری زعفرانی بصورت کاملا حرفه ای و در کمترین زمان ممکن انجام می شود. اتوبار زعفرانیه تهران بیشترین سابقه را در زمینه ارائه سرویس بسته بندی لوازم منزل دارد.

باربری زعفرانیه بزرگترین شرکت حمل و نقل تهران

یکی از بزرگترین شرکت های حمل و نقل در شمال تهران شرکت باربری زعفرانیه می باشد. این مجموعه که دارای سالها تجربه است که در محله های شمال تهران مانند محله ولنجک ، کامرانیه ، جردن ، آجودانیه و نیاوران فعالیت دارد دارای سابقه ای درخشان در زمینه ارائه خدمات اسباب کشی منزل و حمل اثاث و جهیزه به صورت درون شهری و بین شهری از تهران به شهرستان های دیگر است.

کلیه وسایل و لوازم منزل شما توسط خاورهای مسقف موکت شده که دارای کابین بسیار تمیز و جادار هستند در زعفرانیه جابجا می شوند. اتوبار تهران سرویس دارای بهترین پرسنل آموزش دیده در باربری زعفرانیه و با تجربه در زمینه حمل بار و اثاث کشی در شمال تهران است. کلیه پرسنل این شرکت که به منظور اسباب کشی به محل اعزام می شوند دارای توانایی جسمی بالا و مهارت و تجربه کافی برای جابجایی و حمل و نقل انواع وسایل منزل نظیر یخچال ، ساید بای ساید و مبلمان در محله زعفرانیه هستند.

اما اگر فاصله مبدا تا مقصد بیشتر باشد و از طرف دیگر حجم و تعداد وسایل و اثاثیه منزلتان زیاد است بهترین گزینه برای حمل بار کرایه نیسان بار است که با توجه به نرخنامه اتحادیه باربری زعفرانیه در شمال تهران هزنیه اسباب کشی در اتوبار زعفرانیه با نیسان بار بسیار مقرون به صرفه است.

خدمات حمل و نقل در باربری زعفرانیه تهران

یکی از خدمات حمل و نقل که در باربری زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه به مشتریان عزیز ارائه می گردد خدمات بسته بندی لوازم منزل است. که تمام اثاثیه منزل تان را درون کارتن های مخصوص اسباب کشی که دارای سه لایه محکم و مقاوم در برابر هرگونه ضربه هستند قرار می دهیم و به وسیله خورده های نوار کاغذی و پلاستیک حباب دار اطراف لوازم تان را به خوبی محکم می کنیم تا در زمان اسباب کشی و جابجایی درون خاور ، وانت بار یا نیسان بار دچار آسیب و شکستگی نشوند.

دسته‌ها
باربری شمال تهران

باربری ولنجک

باربری ولنجک

باربری ولنجک بهترین شرکت حمل اثاثیه منزل و بهترین شرکت اسباب کشی در تهران است. اگر در پی یافتن یک باربری خوب برای اسباب کشی لوازم منزل تان هستید، اتوبار ولنجک در شمال تهران را به شما معرفی می کنیم. این شرکت بهترین باربری برای اسباب کشی در منطقه ولنجک تهران است که در شمال شهر واقع شده است.

اتوبار تهران سرویس واقع در ولنجک تهران یکی از مناطق شمال شهر است که بیش از ۲۰ سال در زمینه حمل و نقل و جابجایی اثاثیه منزل در محدوده ولنجک و زعفرانیه تهران فعالیت دارد و در اسباب کشی به اهالی این مناطق خدمت رسانی می نماید.

شرکت باربری و اتوبار ولنجک تهران

شرکت باربری و بسته لوازم منزل در ولنجک با استفاده از مدرن ترین روش های بسته بندی کلیه وسایل منزل و محل کارتان را درون کارتن های مخصوص اسباب کشی قرارداده و برای جابجایی به هر نقطه از شمال تهران که نیاز داشته باشید آماده می کند.

اتوبار ولنجک با مدیریت باسابقه در منطقه شمال تهران در زمینه حمل بار و اثاث کشی به اهالی این منطقه خدمت رسانی می کند. و هزینه بسته بندی لوازم منزل را طبق تعرفه اتحادیه محاسبه نموده و پیش از اعزام کارگرهای اسباب کشی به محل حتما به اطلاع مشتریان عزیز می رساند.

هزینه باربری در ولنجک تهران

تعرفه اتوبار ولنجک تعرفه کرایه حمل بار در مناطق شمال تهران شامل زعفرانیه ، جردن ، آجودانیه و نیاوران بر اساس قیمت اثاث کشی منزل و اسباب کشی که طبق نرخنامه اتحادیه حمل بار و اثاثیه منزل تهران محاسبه و ابلاغ شده است از مشتریان گرامی دریافت می گردد.

هزینه حمل بار در باربری ولنجک بر اساس قیمت اعلام شده از طرف اتحادیه حمل اثاثیه منزل پیش از اعزام خاور باربری به محل به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید. بر اساس این نرخنامه هزینه حمل بار با خاور و هزینه باربری ترمینال در ولنجک تهران بسته به نوع و حجم و تعداد وسایل منزل متفاوت است.

بر همین اساس اگر تعداد وسایل به حدی باشد که نیاز به کرایه خاور برای حمل بار در ولنجک داشته باشید می بایست بجای استفاده از وانت بار و نیسان بار برای جابجایی وسایل تان از کامیونت و یا خاور های مسقف موکت شده استفاده نمایید.

همکاران ما بصورت ۲۴ ساعته نرخ کرایه نیسان بین شهری و نرخ کرایه وانت بین شهری را بر اساس حجم و تعداد وسایل و لوازم منزل تان به شما اعلام می نمایند. بنابراین نباید از نظر هزینه های اضافه و خارج از عرف هیچگونه نگرانی داشته باشید.

هزینه اتوبار ولنجک شامل هزینه اسباب کشی و هزینه باربری اثاث منزل می باشد.که بر این اساس نرخ کرایه باربری بین شهری با نرخ اسباب کشی و کرایه خاور برای جابجایی وسایل و لوازم منزل درون شهر متفاوت بوده و برمبنای تعرفه اعلام شده از طرف اتحادیه باربری ولنجک تعیین می گردد.

مناطق شمال تهران شامل زعفرانیه ، ولنجک ، آجودانیه ، جردن و نیاوران تحت پوشش باربری تهران سرویس می باشد و این شرکت بصورت ۲۴ ساعته آماده سرویس دهی به مشتریان عزیز خواهد بود.

دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

درباره ما

باربری و اتوبار تهران سرویس یکی از معتبر ترین و مجهزترین باربری حمل و نقل اثاث منزل و محل کار در تهران می باشد .باربری تهران سرویس با سالها تجربه در خدمت شما عزیزان جهت انجام کلیه امور حمل و نقل میباشد .

اتوبار باربری تهران سرویس

خدمات باربری تهران سرویس

  • حمل و نقل اثاث منزل با ماشین مسقف و کارگران با اخلاق
  • حمل و نقل لوازم اداری و شرکتها
  • بسته بندی اثاث منزل و محل کار به صورت حرفه ای
  • ارسال مشاور رایگان جهت بازدید اثاث منزل بسته بندی
  • حمل و بسته بندی لوازم حجیم مانند گاوصندوق ,پیانو و ….
  • ارسال کارگر بدون ماشین جهت جابجایی لوازم منزل و محل کار
باربری 24 ساعته

بدون هیچ محدودیتی در کلیه ساعات شبانه‌روز .شما عزیزان حتی در روزهای تعطیل برای استفاده از خدمات ویژه حمل بار و اثاثیه‌مان می‌توانید با ما در ارتباط باشید

امنیت و سرعت

در کوتاهترین زمان ممکن خدمات حمل و نقل را با کیفیتی بالا به شما ارائه می‌نماییم تا بتوانید امنیت را در جابجایی‌تان تجربه کنید.

خدمات باربری به کلیه نقاط تهران

باربری شمال تهران، باربری شرق تهران، باربری غرب تهران، باربری جنوب تهران ، باربری مرکز تهران و بین شهری از خدمات ما می باشد

بسته بندی اثاث منزل

بسته بندی اثاثیه منزل و بسته بندی لوازم محل کار در اتوبار تهران سرویس انجام میگیرد .همکاران ما با سال ها تجربه در بسته بندی لوازم منزل،اطمینان شما را از بابت بسته بندی اصولی و حرفه ای کاملا جلب مینمایند

تلفن تماس :

22181434

44325739

09334308843

09191585418